Nie ogarniam kalendarza...


Dzień mija za dniem, a ja jestem tak zagoniona, ze nie ogarniam kalendarza.

Męczące to trochę, ale z drugiej strony to dobrze, bo nie myślę o żadnych wirusach, ani tych w koronie, ani tych dwunożnych w Sejmie i naszym Rządzie.

Tylko wiosny żal, że tak mija dzień za dniem.

A czas jest tak piękny, ze powinno się przyrodę podglądać, albo siedzieć sobie na ławeczce w Ogrodzie Botanicznym, słuchać śpiewu ptaków i myśleć o przyjemnych rzeczach.

Może po świętach będę trochę wolniejsza, choć wątpię, bo często zajmujemy się wnukami.

Córka pracuje w takiej instytucji, że o wzięciu wolnego na opiekę nad dziećmi może zapomnieć.

Wszystko co trafia do szpitali w całej Polsce (to badziewie z Chin też) musi przejść przez ewidencję jednej instytucji. Cyrk na kółkach.

Wybaczcie więc, ze nie odpowiadam na Wasze komentarze i do Was nie zagląda, ale nie po prostu kiedy „taczki załadować”😉.

  

Komentarze

 1. Spokojnie zajmij się Małymi! Wszak wiekszość z nas wie, jaki to ambaras!
  Nadziei jednak nie trać na lepsze, bo przeciez kiedyś ta zaraza musi się skończyć !
  Zdrowia dla Was życzę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt. Dobrze mieć czym głowę zająć. Chociaż miałam taki jeden dzień ze snułam się jak Zombi w smole.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kartkowe cudności Ci wyszły! 🙂 Ale co ja tam będę.. dobrze wiesz. Teraz dni mogą mijać szybciej, byle by doczekać wreszcie pozbycia się i tego w koronie i tych dwunożnych niektórych też. Spokojnych Świąt i niech już wraca normalność :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne karteczki zrobiłaś. Miejmy nadzieję na szybki koniec tej zarazy, bo rzeczywiście różne zarazy nas dopadły, ale damy radę, musimy. To prawda, że nie mamy kiedy nacieszyć się budzącą się przyrodą. Życzę spokojnych i pogodnych Świąt.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kartki piękne:)
  Pamietasz, mówiło sie kiedyś 'przezylismy potop szwedzki, przezyjemy i radziecki', wiec teraz 'nie damy 'się pisowi, to i wirusowi' - albo na odwrót, byle do przodu 😊
  Zdrowych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaiscie dziwne beda te swieta, nie zapomnimy i wnukom jeszcze dokladniej kiedys opowiemy. Zycze wam zdrowych przede wszystkich, tych Swiat Wielkanocnych!
  Karty swiateczne przednie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz